Aktualności

Filtrowanie aktualności

Data publikacji
Kategoria wiadomości
Społeczeństwo

Zachowajmy czujność w lesie

 

W związku z sygnałami mieszkańców o prawdopodobnym pojawieniu się wilków na terenie naszej gminy, Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.
Przekazujemy także przydatne informacje ze strony Lasów Państwowych oraz RDOŚ w Rzeszowie w sprawie zasad postępowania w przypadku spotkania z wilkami oraz działań, których należy unikać lub realizować, aby ograniczyć zagrożenie ze strony tych zwierząt. Informacje w powyższej sprawie zostały przekazane do odpowiednich instytucji.
Spotkania z wilkiem - jak się zachować:
https://www.lasy.gov.pl/.../co-zrobic-gdy-spotkasz-wilka
https://www.gov.pl/.../komunikat-generalnej-dyrekcji...