W gronie włodarzy kadencji

Powiększ
W gronie włodarzy kadencji
Burmistrz Józef Rybiński po raz kolejny z nominacją w konkursie Podkarpacka Nagroda Samorządowa.

 

Głównym celem plebiscytu, organizowanego przez Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych i Centrum Promocji Biznesu, jest dokumentowanie i prezentowanie mocnych stron oraz osiągnięć najprężniejszych podkarpackich miast, gmin i powiatów. Ważne jest także pokazanie pracy, wizji i zaangażowania osób, które stoją na czele poszczególnych jednostek samorządu terytorialnego, codziennie podejmując wyzwania, by z każdym rokiem żyło się lepiej w naszych małych ojczyznach.

22 marca poznaliśmy nominowanych i laureatów XXIV edycji konkursu, w którym udział wzięło 58 gmin i powiatów z województwa podkarpackiego. Spośród nich Komisja Nominacyjna i Kapituła Konkursu wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W kategorii Burmistrz/Prezydent Kadencji wśród nominowanych znalazł się Józef Rybiński. Oprócz niego o to miano walczyli jeszcze burmistrz Dynowa Zygmunt Frańczak, prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny i burmistrz Boguchwały Wiesław Kąkol i to ten ostatni wygrał w tej kategorii.

W imieniu burmistrza Rybińskiego nominację odebrał skarbnik gminy Leszek Jagoda.

27 marca 2024