Jest nowa skarbnik gminy

Powiększ
Jest nowa skarbnik gminy
Radomyscy radni podczas sesji, która odbyła się 22 maja, przyjęli uchwałę w sprawie powołania Agnieszki Kopery na Skarbnika Gminy Radomyśl Wielki.

 

Agnieszka Kopera (na zdjęciu po prawej) zastąpi na tym stanowisku Leszka Jagodę, który w kwietniu po niemal 30 latach pracy jako skarbnik, przeszedł na emeryturę. Na tę funkcję zarekomendowała ją burmistrz Agnieszka Machnik, a radni przyjęli stosowną uchwałę.

Agnieszka Kopera w 2001 roku ukończyła Liceum Ekonomiczne w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu o specjalności finanse i rachunkowość uzyskując tym samym tytuł zawodowy technik ekonomista. W 2006 r. została absolwentką Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza na kierunku zarządzanie i marketing w zakresie zarządzania działalnością gospodarczą. Dodatkowo trzy lata później ukończyła studia podyplomowe w zakresie kontroling i finanse przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od 1 kwietnia 2007 r. pracuje w Urzędzie Miejskim w Radomyślu Wielkim. Początkowo jako podinspektor ds. księgowości podatkowej, następnie inspektor w Wydziale Podatków i Opłat, a od blisko czterech lat w Wydziale Finansowo-Budżetowym.

22 maja 2024