Sukcesy radomyskich karateków

Powiększ
W kilku ostatnich miesiącach udane występy w turniejach zaliczyli karatecy radomyskiej sekcji Klubu Sportowego Kyokushin Karate SEIKEN: Szymon Mrozowski z Janowca, Hubert Cichoń z Żarówki oraz Szczepan Czuchra z Dąbia.

Podopieczni sensei Krzysztofa Kolbusza 22 kwietnia wywalczyli dwa srebrne medale na Ogólnopolskim Turnieju Karate BUSHI-DO CUP 2023 w Starachowicach. Zdobyli je Szymon Mrozowski w kata i Hubert Cichoń w kumite.

Udane występy na turnieju SENDOMIRIA CUP zaliczyli Hubert Cichoń i Szczepan Czuchra. W zawodach brało udział 382 uczestników z różnych klubów. Hubert wywalczył 2. lokatę, natomiast Szczepan Czuchra był trzeci.

W marcu Szymon Mrozowski wywalczył 3. miejsce w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy młodzieżowców w konkurencji kata podczas turnieju w Mielcu. Niestety to nie wystarczyło do awansu na czempionat. Hubert Cichoń w konkurencji kumite tym razem wrócił bez medalu.

Z kolei z Ogólnopolskiego Turnieju Karate w Nowym Targu, który odbył się 20 listopada 2022r. Hubert Cichoń zajął 2. miejsce w kumite, a Szymon Mrozowski trzecie w kata. Gratulujemy udanych występów.